Zábery Gáboríkovcov na dovolenke si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Práve bývalá tanečníčka je aktívna na sociálnej sieti a každý deň zapĺňa svoje instagramové konto fotkami a príbehmi. Vďaka tomu ostatní vedia, kde sa práve nachádzajú. Raz je to na takej pláži, inokedy v takom mestečku a čo je zaujímavé a milé zároveň, párik okrem slnenia stíha aj navštevovať chorvátske obce.

 

Včera to napríklad bola Rogoznica. „Prešli sme po meste asi 6 kilometrov,“ píše Ivana, ktorá pridáva aj informácie o tom, aké pláže sa v danom letovisku nachádzajú. „V Rogoznici sú prevažne kamienkové a vyskytujú sa aj betónové platne,“ hlási pani Gáboríková.

Párik sa po Balkáne premáva na jachte. „Zbalená na dovolenku, už niekoľko dní pred odletom. Stalo sa mi to asi prvýkrát v živote. V kufri nemôže chýbať klobúk, ktorý budem s okuliarmi nonstop nosiť na sebe, foťáčik na zachytenie cool momentiek, knižka a jasné, že plavky a oblečko,“ napísala Ivana pred cestou na dovolenku. Na drvivej väčšine fotiek je práve krásna blondínka, no manželia predsa len „poskytli“ jeden záber aj všetkým.

Ivana Gáboríková
Ivana Gáboríková
Zdroj: instagram
Zábery Gáboríkovcov na dovolenke si pozrite vo FOTOGALÉRII!