POZRITE SA, AKÝ ŠOK ZAŽILI SLOVENSKÍ FANÚŠIKOVIA, V GALÉRII

Deň pred zápasom meteorológovia vydali výstrahu a hrozilo, že sa zápas neodohrá v pôvodnom termíne. Napokon sa síce odohral, ale počasie bolo poriadne kruté a na nekrytom štadióne v Rijeke pre fanúšikov o to viac.

Napriek tomu Slováci zaplnili svoj hosťujúci sektor, no čakalo ich viacero poriadne nemilých prekvapení od domácich organizátorov. A nemyslíme tým len počasie, ktoré ich poriadne preverilo a hustý dážď, ktorý ich spolu s hráčmi bičoval, ale šokujúce podmienky, v ktorých museli fandiť či nepochopiteľné momenty, ktoré sa udiali v hosťujúcom sektore.

Chorváti sa nepredviedli ako ideálny hostiteľ a organizátor, o čom sa na vlastnej koži presvedčili Slováci, ktorí merali dlhú cestu až do Rijeky. Pozrite si, čo šokovalo a nahnevalo slovenských fanúšikov na štadióne v ich sektore, v GALÉRII.

Chorvátsko - Slovensko 3:1 (0:1

Góly: 56. Vlašič, 60. Petkovič, 74. Perišič - 32. Boženík, ŽK: Čaleta-Car, Rebič - Mak, Dúbravka, ČK: 66. Mak (SR) po 2 ŽK, rozhodovali: Turpin - Danos, Gringore (všetci Fr.), 8212 divákov.

Chorvátsko: Livakovič - Jedvaj, Čaleta-Car, Perič, Barišič - Modrič, Brozovič - Rebič (54. Brekalo), Vlašič (75. Kovačič), Perišič (81. Oršič) - Petkovič

Slovensko: Dúbravka - Pekarík, Vavro, Škriniar, Hancko - Lobotka, Kucka (79. Hrošovský) - Mak, Hamšík, Rusnák (63. Haraslín) - Boženík (72. Ďuriš)