Kompletný zoznam adeptov, nájdte v galérii 

Podľa našich informácii medzi členmi výkonného výboru padli mená osvedčených českých tréneroch, konkrétne Karel Jarolím a Pavel Vrba. Jarolím má skúsenosti ako tréner Českej reprezentácie a Vrba okrem reprezentácie ťahal aj úspešnú sériu zápasov Viktorie Plzeň v pohárovej Európe. Výhoda prvého menovaného je, že je voľný. 

Spomedzi Slovákov sa tiež spomína meno bývalého reprezentačného trénera Vladimíra Weissa st., ktorému sa aktuálne darí na reprezentačnej stoličke Gruzínska. Od postupu na EURO 2020 ich rovnako, ako Slovensko, čaká posledný barážový zápas.

Anketa
Koho by ste chceli ako nového trénera slovenskej futbalovej reprezentácie?
  • 7%
  • 12%
  • 9%
  • 1%
  • 71%

Samozrejme, do úvahy prichádza aj Štefan Tarkovič, ktorý sa osvedčil aj ako asistent Jána Kozáka st. pri úspešnom reprezentačnom cykle o postup na EURO 2016 vo Francúzsku. Aktuálne je v pozícii dočasného náhradníka Pavla Hapala. Má necelý mesiac na to, aby reprezentáciu pripravil na súboj so Severným Írskom a ak by bol úspešný, nič by nebránilo tomu, aby s ním SFZ podpísal zmluvu na ďalší reprezentačný cyklus ako s hlavným trénerom A-mužstva. 

Pre viacerých fanúšikov však favoritom číslo jeden je Ján Kozák, pod ktorého vedením malé Slovensko neraz "vyklepalo" aj veľkých favoritov. Zväzoví funkcionári by však v jeho prípade museli poriadne zapotiť, aby ho zlomili a presvedčili k návratu do repre.