FOTO Maradonu s tímom Sagana nájdete TU!

S Maradonom sa stretlo len málo Slovákov, ak nerátame futbalistov, ktorí mali tú česť si zahrať proti jednému z najlepších futbalistov histórie. V roku 2017 Diego zavítal do tréningového centra Neapola a zvítal sa s ním aj náš Marek Hamšík, ktorý Argentínčana v drese SSC dokonca prekonal v počte gólov.

Po smutnej správe sa fotografiou s božským Diegom pochválil aj tréner Novaka Djokoviča Marián Vajda, no na sociálnych sieťach sa dokonca objavil záber z roku 2016, keď Argentínčan zavítal na cyklistické preteky Okolo Dubaja. Zúčastnil sa ich dnes už neexistujúci tím Tinkoff, za ktorý jazdil aj náš Peter Sagan.

Tourminátor však na pretekoch v Spojených arabských emirátoch chýbal, no fotkou s legendárnym futbalistom sa môže pochváliť aspoň jeho brat Juraj, Erik Baška či dnes už bývalý cyklista Michael Kolář. Maradona bol v úlohe športového ambasádora a od zoskupenia dostal originálny darček - tréningový dres, pričom jedna časť bola vo farbách Tinkoffu a druhá SSC Neapol z roku 1987, keď Diego doviedol taliansky tím k titulu v Serii A.