NAJ FOTO XXIII. Zimnej olympiády: Vyskočené prsia, plač Kuzminovej i totálne zničení Slováci!

XXIII. Zimná olympiáda v Pjongčangu v nedeľu uhasila oheň a štafetu predala Pekingu, ktorý sa už pripravuje na zimný sviatok pod piatimi kruhmi v roku 2022. Južná Kórea ako usporiadateľ napriek náladám matky prírody nezlyhal a olympiáda sa hrubo zapíše do historických análov. A nebudú pri tom chýbať ani najlepšie zábery, ktorých výber sme urobili aj my.

Slovensko má zásluhou  biatlonistky Anastasie Kuzminovej za sebou najúspešnejšiu zimnú olympiádu. Jej dve striebra a jedno zlato sa bude ťažko prekonávať. Na fotografie s jej medailami by sme sa mohli pozerať každý deň. Olympiáda však nebola len o víťazstvách, ale o prehrách či o emóciách. NIektoré zo záberov vám jednoducho vyrazia dych a nechýbajú v hlavných úlohách ani slovenskí športovci.

NAJ FOTO zo zimnej olympiády v Pjongčangu si pozrite vo FOTOGALÉRII!

 

Potvrdené: Ďalšia rana pre náš hokej? Hrozí niečo, na čo nechce pomyslieť žiadny Slovák

Hodnotenie slovenských športovcov na ZOH v Pjongčangu: Títo boli najväčšie motivadlá i výletníci!

Naj FOTO záverečného ceremoniálu olympiády: Polonahý lyžiar, sexi Trumpova dcéra a hviezdny moment slovenského reprezentanta!

FOTO Z olympiády krasokorčuliarok erotika: Neposlušné šaty, odhalené bradavky a sexi zadočky

FOTO Tieto zábery Kuzminovej ste doteraz nevideli: Svadobné šaty vám vyrazia dych, v reklame ako modelka a okuliare z detstva zabila!

NAJvideo olympiády:

Autor: mtr
Video
Diskusia