FOTO Olympiáda sa mení na erotickú drámu. 15-ročná krasokorčuliarka odhalila prsník!

Ďalší megatalent z Ruska, ako inak v krasokorčuľovaní. Už tri roky vládne ženskému krasokorčuľovaniu stále len 18-ročná Jevgenia Medvedevová a je aj horúcou favoritkou na zisk zlata na olympiáde v Pjongčangu. Jej najväčšou súperkou by mala byť krajanka Alina Zagitovová.

Zagitovová má len 15 rokov, ale do sveta skokov a piruet na ľade vtrhla ako víchor. Pred pár týždňami zvíťazila na majstrovstvách Európy v Moskve, kde senzačne odsunula Medvedevovú na striebornú priečku.  Svojej tréningovej partnerke tak pred sviatkom pod piatimi kruhmi hodila poriadne ťažkú rukavicu.

Šokujúce priznanie Kuzminovej po zlatých pretekoch. Pozrite, čo sa stalo Nasti tesne pred štartom

„Tieto súťaže nás skôr spájajú ako rozdeľujú,“ prezradila v dejisku olympiády Zagitovová. Spolu s Medvedevovou bojovali za Olympijských športovcov Ruska v súťaži tímov. Jevgenija ovládla svojím maximom krátky program a Alina zas nedala nikomu šancu s voľnou jazdou. „Najprv som ja gratulovala Ženi, a potom zase ona mne,“ priznala Zagitovová. Obe sa však nakoniec tešili len zo striebornej medaily

.

Fantázia na záver! Nasťa Kuzminová pozametala so súperkami a má zlato!

Ruská nádej odjazdila svoju voľnú jazdu s názvom Don Quijote a Medvedevová jej po nej náramne tlieskala. Tlieskajú aj tisícky jej fanúšikov. Pozorné objektívy fotografov totiž zachytili pri jednej z piruet aj jej odhalené prsia. V pätnástich rokoch však ešte celkom nevyvinuté, ale má čas. Dúfajme, že organizátori olympiády nebudú mať s tým problémy, i keď sa už snažia cenzurovať horúce krasokorčuliarske vystúpenia párov.

Trapas mladej krasokorčuliarky si pozrite TU!

Kuzminovej slová o konci šokovali Slovensko, po ďalšom zlate si dáva podmienky: Stane sa TOTO a končím!

Šokujúce vyhlásenia Kuzminovej a Slovensko plače. Nasťa, naozaj to myslíš vážne?!

Šokujúce priznanie Kuzminovej po zlatých pretekoch. Pozrite, čo sa stalo Nasti tesne pred štartom

Fantázia na záver! Nasťa Kuzminová pozametala so súperkami a má zlato!

Autor: mtr
Video
Diskusia