VIDEO Slovenská hokejová reprezentácia je už v Pjončangu kompletná: Hráči spali na zemi

PJONGČANG - V dejisku ZOH je už aj druhá časť našej hokejovej výpravy. Tú tvorili reprezentanti pôsobiaci v českej extralige a generálny manažér Miroslav Šatan. Leteli vo štvrtok prezidentským špeciálom, v ktorom si aj pospali. Mnohí sa uložili na zemi.

FOTO Naši hokejisti pred olympiádou zmenili šport: Nekompromisný súboj na štyroch kolesách

Jeden z najskúsenejších hráčov, obranca Dominik Graňák si na strastiplnú cestu nesťažoval. „Cesta bola dobrá. Zo Slovenska je to ďaleko, ale mali sme dosť veľké pohodlie. Lietadlo bolo slušne vybavené a mohli sme si tak aj pospať. Komfort to síce nebol taký, aký máme doma v posteli, ale vždy lepšie ako v komerčnej linke,“ prezradil Graňák na margo provizórneho spánku.

Rovno z letiska s minimálnym odpočinkom sa hokejisti presunuli do haly, kde ich čakal spoločný tréning. nenechal si ho ujsť ani prezident Andrej Kiska, no neabsolvovali ho všetci hráči. Vynechali ho brankár Branislav Konrád a útočníci – Marcel Haščák a Matej Paulovič.

Hudáčkovci a Slovan! Nominácia na olympiádu vyvolala medzi Slovákmi veľké vášne

„Nič vážne s nimi nie je, dôvodom je zvýšená únava z cesty. V piatok by už mali absolvovať tréning s nami, “ potvrdil hovorca hokejovej výpravy Peter Jánošík.

Viac FOTO z cesty a tréningu hokejistov nájdete v našej fotogalérii.

Video
Diskusia