Slovenských hokejistov zasiahla nečakaná správa: Útočník Bubela prehovoril o zemetrasení v Pjongčangu

Pred štartom ZOH v Pjongčangu v Južnej Kórei sa svet obával najmä severokórejského diktátora Kim Čong-una. Športovcov v olympijskej dedine včera ráno nevystrašil jeho jadrový arzenál, ale ľahké zemetrasenie.

Musel to byť pre nich šok! Približne o piatej hodine ráno zobudilo množstvo olympionikov naliehavé varovanie v mobilných telefónoch. „11. 2. o 5.03 bolo zaznamenané zemetrasenie so silou 4,8 magnitúdy 5 kilometrov severozápadne od mesta Buk-gu v Pohank City. Dávajte pozor na následky,“ oznamovali mobilné telefóny športovcov v olympijskej dedine. Pohank City sa nachádza približne 160 kilometrov od Pjongčangu.

Ľahké zemetrasenie zobudilo aj slovenských hokejistov. „Samozrejme, že o tom viem, veď ma to ráno prebralo,“ pousmial sa hokejista Miloš Bubela, ktorý to viac ako dvanásť hodín po výstrahe bral s humorom. „Varovanie ma neprebralo tak ako samotné upozornenie v telefóne,“ vtipkoval útočník z Banskej Bystrice. Oznámenie sa zobrazilo aj v smartfóne trénera brankárov Jána Lašáka. „Keď máš okolo seba 5 000 policajtov a myslíš, že sa ti nemôže nič stať,“ komentoval situáciu prostredníctvom sociálnej siete.

Autor: han, tt
Video
Diskusia