Naj FOTO z našej hokejovej rozprávky: Slovenská revolúcia a sebavedomí Rusi na kolenách

BRATISLAVA - Neuveriteľné, fantastické, famózne. Tak sa dá opísať víťazstvo slovenských hokejistov nad Rusmi 3:2. Náš výber fotografií vás prenesie priamo do Pjongčangu.

REAKCIE po fantastickom triumfe Slovákov proti Rusom: Prvé slová dojatého trénera Ramsayho!

Keď naši hokejisti inkasovali v 3. a 5. minúte gól a prehrávali 0:2, bolo len málo ľudí, ktorí verili, že sa im podarí získať čo i len bod. Partia okolo trénera Craiga Ramsayho a kapitána Tomáša Surového však v nasledujúcich 55 minútach predviedla niečo nevídané a otočila zápas.

Pozrite si dianie na ľade na fotografiách, ktoré vám naženú zimomriavky. Uvidíte slovenskú radosť, Rusov na kolenách, tvrdé súboje na mantineloch aj krkolomné polohy. Hoci v ostatné dni sme vám prinášali výber NAJ fotografií z celého olympijského diania, dnešok si zaslúži výnimku.

Dychberúce fotografie z hokejovej vzbury Slovenska proti Rusom nájdete vo FOTOGALÉRII TU.

Autor: po, foto TASR, Getty images, Reuters