FOTO Slovenskí hokejisti sa pred olympiádou ukázali v novom šate: Takto sme ich ešte nevideli!

Z Pjončangu Milan Hanzel a Tomáš Tančibok - Pozor vyletí vtáčik! Slovenskí hokejisti prišli na tréning vyfešákovaní. Môže za to jedna príjemná oficialita, ktorou je spoločné fotenie celého tímu. Na oficiálnom fotografovaní si môžeme po prvýkrát vychutnať zbrusu nové dresy, ktoré sú určené na olympijský turnaj.

Nielen na zimných olympijských hrách, ale aj na svetových šampionátoch je táto akcia povinná a zúčastniť sa jej je príjemným spestrením tréningov a zápasov. V Pjongčangu si to organizátori pripravili ešte pred turnajom.
Slováci tak vykorčuľovali v hlavnej olympijskej hokejovej hale v modrých dresoch s bielymi rukávmi a na pravej prednej strane národný znak. Cez prednú stranu sa vyníma nápis Slovensko. Zmenou prešli aj čísla, ktoré sú ladené do modernejšieho štýlu.
Kým po minulé roky sa hráči priamo na ľade gélovali a česali, teraz sa to zaobišlo bez takýchto vecí. Všetko teda prebehlo hladko a všetci sme si tak mohli vychutnať nové dresy, ktoré hráči otestujú v stredu proti výberu Ruska. ​​​​​​​​
Autor: Šport24.sk, foto han
Video
Diskusia