Skupina A
1 : 3
19. 05. 16:15
Skupina B
0 : 8
19. 05. 16:15
Skupina A
0 : 3
19. 05. 20:15
Skupina B
0 : 3
19. 05. 20:15
Skupina A
- : -
20. 05. 16:15
Skupina B
- : -
20. 05. 16:15
Skupina A
- : -
20. 05. 20:15
Skupina B
- : -
20. 05. 20:15

Šokujúce vyhlásenia Kuzminovej a Slovensko plače. Nasťa, naozaj to myslíš vážne?!

Kristove roky, dve deti ale aj dosiahnuté úspechy si vyberajú svoju daň. Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová (33) sa po piatich medailách na olympijských hrách už nenachádza vo fáze kariéry, aby hovorila o obhajobe titulov, ale čoraz častejšie bude dostávať otázky o svojom konci. Rovnako tomu nebolo ani pred poslednými individuálnymi pretekmi na olympiáde v Pjongčangu.

Jej výsledky sú fenomenálne a pri tom celý biatlonový svet vie, že doma vychováva dve deti – syna Jeliseja (10) a dcérku Oliviu (2). Ani to ju však nezastavilo, aby v tejto sezóne mohla získať veľký krištáľový glóbus pre najlepšiu biatlonistku a z olympiády v Pjongčangu odchádzala s minimálne dvomi striebornými medailami.

Kuzminová po fantastickom úspechu zaskočila všetkých Slovákov: Mrzí ma to, ale...

Avšak už aj Nasťa začala pociťovať to materinské volanie a podľa posledných vyjadrení sa zdá, že ono volanie vyhráva nad túžbou zdolávať súperky. „Práve na takejto dobrej vlne výsledkov treba skončiť. Ak by som sa rozhodla pokračovať ďalej a niečo by nevyšlo, tak by ma to strašne bolelo. Už mám 33 rokov a dve deti. Určite budete so mnou súhlasiť, že sú to dostatočné dôvody, aby som si vybrala medzi športom alebo rodinou,“ vyhlásila pre matchtv.ru po striebre z vytrvalostných pretekov Kuzminová.

Rodičia Anastasie Kuzminovej EXKLUZÍVNE o svojich deťoch: Veľmi sa nás to dotýka!

Kuzminová odchádzala na olympiádu s tým, že chce získať aspoň jednu medailu. Podarilo sa v stíhačkah. Medaila z vytrvalostných pretekov je už bonus. Pred olympiádou hovorila, že jednu medailu by rada dala svojmu bratovi Antonovi. Špičkovému biatlonistovi totiž MOV zakázala štartovať v Južnej Kórei. „Táto medaila je pre Antona. Je však rozdiel medzi slovami ´venovať medailu´ a ´dať medailu´,“ uviedla Nasťa na pravú mieru osud tretej striebornej medaily spod piatich kruhov.

Kuzminovej rozhovor po zlate:
 

Celý svet nechápavo krúti hlavou! Olympiáda si urobila z Vlhovej a Velez-Zuzulovej dobrý deň: Slovákov po tomto naštve ešte viac!

FOTO Kuzminovej rodičia po zdrvujúcej správe penili, vrátili vstupenky na olympiádu: Nedokážeme tomu uveriť!

Boris Kollár sa obul do Kuzminovej: Pošlem ťa aj s medailou do...!

Autor: mtr
FocusMedia
Video
Diskusia