TU SI POZRITE OBROVSKÝ OŠIAĽ, KTORÝ SPÔSOBIL SLAFKOVSKÝ PRI OSLAVÁCH BRONZU 

Po olympijských hrách 2022 v Pekingu pozná meno Juraj Slafkovský azda každý Slovák. Mladík pomohol k zisku historickej bronzovej medaily našich hokejistov siedmimi gólmi. Okrem triumfu v ankete o najlepšieho strelca turnaja sa stal aj najproduktívnejším a najužitočnejším hráčom.

Košický rodák sa úchvatnými výkonmi stal našim novým národným hrdinom a zároveň idolom mužov a žien. Vzhliadajú k nemu takisto malí hokejisti, pre ktorých sa stal Slafkovský veľkým vzorom. Veľkolepé oslavy našich hokejistov si 17-ročný mladík užil vo veľkom štýle. Fanúšikom ochotne rozdal stovky autogramov a pózoval na spoločné fotografie. „Bolo to úžasné, že nás prišlo privítať tak veľa ľudí. Som naozaj veľmi šťastný, že máme takých úžasných fanúšikov,“ zdôveril sa pre portál Šport24.sk.

Záujem o Slafkovského rapídne stúpol aj na sociálnych sieťach. Momentálne má vyše 117-tisíc sledovateľov a ich počet neustále rastie. Práve tam ho stovkami správ zasypali predovšetkým ženy, ktoré sú z sú z neho doslova na mäkko. „Nemyslím si, že by som bol nejaký sexsymbol, ale je to celkovo pre mňa zábava osobne. Ani radšej nerátam, že koľko mi prišlo správ. Ani Instagram mi to už dokonca neukazuje, pretože ich bolo fakt veľké množstvo,“ prezradila naša vychádzajúca hokejová hviezda.

Slafkovský priznal, že mu okrem fanúšikov gratulovali aj mnohé známe slovenské osobnosti na čele s politikmi či hviezdami zo sveta šoubiznisu. Azda najviac ho prekvapia gratulácia od dlhoročnej televíznej moderátorky Zlatice Švajdovej Puškárovej. „Napísala mi, že mi gratuluje a ďakuje za to, čo sme dosiahli,“ odhalil so širokým úsmevom na perách pre náš portál.

Sexi zábery mladika Slafkovského si pozrite vo FOTOGALÉRII!