V našom štúdiu sa Žiletka, ako bývalého špičkového útočníka prezývali, rozrečnil. Ako prvého si zobral „do laty“ reprezentanta Šatku z Dunajskej Stredy. „Keď som povedal minulý tždeň, že Hapal, keď príde ako tréner do národného mužstva, a že bude dúfať, že tí hráči sa trochu zrovnajú vo svojej morálke alebo v niečom podobnom, a už tu vidíme, že má prvý problém,“ začal Golonka na margo Šatku, ktorý v nedeľu ráno mal byť inzultovaný 19-ročným mladíkom a má zranenia v tvárovej časti.

Futbalista Dunajskej Stredy sa po napadnutí zabarikádoval doma: Šatka sa skrýva pred svetom!

„Hráč musí dodržiavať určitý režim a má dohodnuté zmluvy, v ktorých sa hovorí, že kedy má nastúpiť na tréning, ako sa má chovať mimo ihriska. Ide o kódex. No mám taký dojem, že tieto naše zmluvy taký kódex nemajú. Keď sponzori, ktorí platia týchto hráčov, keď horko-ťažko funkcionári zháňajú peniaze, aby mali dobré výplaty a pripravujú im podmienky. Čo mňa veľmi prekvapuje, že v DAC dokázali bez kriku postaviť nádherný štadión, že majú akadémiu a snahu. A teraz príde takýto malér, kde mladý hráč vytvorí nový konflikt a ten starý ešte nie je ani zažehnaný,“ pokračoval Golonka. 

GOLONKOVINY Legendárny Žiletka si zobral do parády mladého futbalistu: Takto naložil zbitému Šatkovi!
Zdroj: tasr

Mladý futbalista Dunajskej Stredy je aktuálne v domácom liečení a s médiami komunikuje len ojedinele. „Pre Šatku je trest aj to, že má zlomenú sáku, že nebude môcť trénovať 4 týždne a takému mladému hráčovi za 4 týždne môže odísť forma,“ myslí si Golonka a dodal: „My sme tiež chodili do baru, to poviem otvorene. Ale my sme išli kedy, keď sme prehrali 3-4 zápasy za sebou a boli medzi nami nezhody, tak sme išli do pivnice, kde nikto nebol, dali sme si salámu a pivo a tam sme si to vyrozprávali, žiadne škandály. Vyšli sme von a porazili najťažšieho súpera.“

Legendárny útočník NHL Marián Hossa nestál na ľade pre chorobu už 18 mesiacov: Aj bez hokeja si život užívam!

AJ TOTO VÁS ZAUJME

FOTO Stochova exmilenka schudla 30 kíl: Z kyprej buchtičky brutálna SEXBOMBA!

FOTO Jeden z najslávnejších športovcov Slovenska sa tajne oženil: Pozrite si nové doteraz nezverejnené zábery zo svadby!

Prečo vláči Federer po turnajoch slovenskú manželku Mirku? Šokujúce tajomstvo je v posteli!

Slovenskí futbaloví reprezentanti vymenili po nočnom žúre miesto zrazu: Tu si (ne)vyhodia z kopýtka!