Bol teda Jozef napokon sklamaný? „Sklamaný som nebol, ale bolo to pre mňa prekvapenie, pretože na lavičku si zasadol človek, s ktorým ukončili v Sparte predčasne spoluprácu. A teraz sa stal trénerom národného mužstva. To je rarita. No a po druhé, výhra hráčov, ktorí porušili životosprávu. No a tréner Hapal sa vyslovil, že nič sa meniť nebude, ba priberie sa ďalší hráč do partičky,“ povedal Golonka.

FOTO Známa moderátorka pobúrila verejnosť: Týmito nahými zábermi vyvolala ošiaľ!

Narážal tým na to, že v tíme dostane šancu opäť aj Miroslav Stoch. „Niet pochýb o tom, že je to dobrý hráč, ide mu to v Slávii, ale mne to všetko pripadá, že títo hráči chodia do reprezentácie na výlet a robia si tam, čo chcú. Prečo sa nesprávajú tak, ako v kluboch, tam si to nedovolia,“ dodal.

Za smiešny považuje aj trest pre nich. „Že nedostanú prémie za zápasy. Veď to je smiešne, pre nich sú to omrvinky, čo dostanú a majú to tak na kávu akurát. Mali sa potrestať nejakým iným spôsobom. Takto mi to pripadá, že jedinou obeťou celej kauzy sa stal pán Kozák,“ prezradil.

FOTO Sivá myška? Ani náhodou. Mirka Federerová opäť pútala pozornosť: Rogerove slzy ju dojali, jej pýcha žiarila na celý Bazilej!

Na verejnosť prenikli informácie aj o plate Hapala, ktorý má 15 tisíc eur, pričom Kozák mal 26 tisíc. „To je smiešna suma, nie plat. To aký rešpekt bude mať pred hráčmi, ktorí zarábajú milióny? Mal by mať viac, najmenej podľa mňa tých 25 tisíc eur,“ uzavrel.

Dojatý kapitán daviscupového tímu Hrbatý po postupe do svetovej skupiny: Jeho slová hovoria za všetko