Čo vyviedol Djokovič v obchodnom centre? Pozrite v GALÉRII

Svetová tenisová hviezda práve vychádzala z toalety a napriek tomu, že obchodné centrum bolo natrieskané, zaregistroval ho iba moderátor. Aj on však na chvíľu váhal, či je to slávny Srb a nie iba jeho vydarený dvojník niekde z Čadce.

„Boli sme s rodinkou v sobotu v jednom z nákupných centier, keď sa mi syn rozbehol smerom k toaletám. Práve v tej chvíli z nich vychádzal Novak. Na chvíľu som zostal zarazený a hovorím si: Čo by tu robil v Bratislave, veď sezóna je v plnom prúde. Vtedy som ešte nevedel, že tu bude na svadbe. Mohol to byť aj jeho dvojník,“ vyjadril sa k nečakanému stretnutiu Slavo Jurko.

Známy moderátor stretol Djokoviča v obchodnom centre a nechápal: Ako sa to mohlo Novakovi stať?
Zdroj: Július Dubravay

Čo vyviedol Djokovič v obchodnom centre? Pozrite v GALÉRII

Keď si bol istý, že ide o jednu z najväčších hviezd svetového tenisu, oslovil ho a pripomenul mu ich prvé stretnutie spred šiestich rokov. „Všetko to prebehlo veľmi rýchlo a aj fotenie bolo také decentné. Keby som zdvihol foťák vyššie a ľudia by to zaregistrovali, asi by sa strhlo davové šialenstvo. Bolo pre mňa prekvapením, že ho nikto nespoznal, ale asi ozaj nikomu nenapadlo, že by mohol byť v Bratislave,“ dodal moderátor.

Môže vás zaujímať:

Novak Djokovič šokoval Slovákov v Bratislave: Keď TO urobil, ľudia neverili vlastným očiam!

FOTO Chorá Cibulková chýbala na Fed Cupe v Rige: Neuveríte, čo predvádzala cez víkend!

SATIRÉN Šokujúce odhalenia Cibulkovej: Načapali sme ju v pózach, v akých ju nemal nikto vidieť!

Tá má ale sebavedomie! Najpikantnejšie FOTO Sereny: Do spoločnosti bez podprsenky, nahé fotenia a vyskakujúce prsia!