Dominika má za sebou úspešnú sezónu. Skončila na 25. mieste vo svetovom rebríčku ATP. „Škoda zranení, ktorým som sa nevyhla, ale koniec roka mi dal veľmi veľkú motiváciu a energiu, aby som išla ďalej,“ odpovedala Dominika. Nedávno sa vrátila z natáčania filmu z Číny. Doniesla si z Ázie špeciálny kúsok do svojho šatníka? „Do Číny som išla výlučne s pracovným zámerom. Nemala som čas na nákupy. Ešteže existuje online shopping,“ pousmiala sa slovenská tenistka.

FOTO Najskôr saganovské prekvapenie a teraz TOTO. Cibulková sa odhalila pre známy magazín

Veľa jej spoluhráčok zažíva babyboom, plánuje Dominika nový prírastok? „Je to určite niečo, nad čím rozmýšľame, ale tým, že som profesionálny športovec, tak zatiaľ v najbližších mesiacoch bábätko neplánujeme. Túto sezónu chcem stráviť ešte na kurte, ale ak by sa to zariadilo nejako inak, bola by som šťastná tiež. Verím však, že všetko je tak, ako má byť a teším sa na novú sezónu,“ dodala bývalá svetová štvorka.

FOTO Najsexi tenistka sveta sa predviedla na futbale: Súboje telo na telo, zarezaný rozkrok a odhalené bradavky!

Vianoce sú za rohom a Domča nenechala nič na náhodu. „Darček pod stromček som si už vybrala a napísala som Ježiškovi list. Uvidím však, či mi to aj donesie,“ so smiechom odpovedala naša tenisová jednotka.

Domča s manželom Michalom si zatiaľ užívajú život bez záväzkov.
Domča s manželom Michalom si zatiaľ užívajú život bez záväzkov.
Zdroj: Instagram

Obmedzí turnaje

Do budúcej sezóny Cibulková plánuje zmenu. „Ciele na novú sezónu sú vysoké, ale je to veľmi náročné podávať dobré výkony. Plánujem obmedziť turnaje a prispôsobili sme tomu aj tréningy,“ uviedla naša tenistka.

K deťom má pozitívny vzťah.
K deťom má pozitívny vzťah.
Zdroj: Instagram