Autonehoda sa stala pri Kollárovom námestí v Bratislave. Milan Cibulka na zasneženej vozovke nezvládol riadenie, keď nedobrzdil a vrazil do auta pred sebou. Na videu, ktoré natočil z neďalekého okna bytovky neznámy autor je vidieť, že dotknutá pani reagovala veľmi impulzívne. "Na Kollárovom námestí, ako som išiel dole, tak som dostal šmyk a narazil som do pani, ktorá bola v aute predo mnou. Mala asi slabú chvíľku, možno na ňu doľahli Vianoce, alebo stres, ja neviem. Začala tam na mňa kričať, vrieskať, kopala mi do auta,“ prezradil pre náš portál Milan Cibulka.

Toho zasypala aj niekoľkými vulgarizmami. Dokonca sa po ňom aj zahnala. Na pani, ktorá bola evidentne v amoku nevedel ani zareagovať. Nevedel som, že či ju mám utíšiť, alebo tiež na ňu začať kričať. Bola to jednoducho nepríjemná situácia,“ opísal situáciu zo svojho pohľadu.

Dotknutú pani musela ukľudniť až privolaná policajná hliadka. Cibulka priznal, že ho celá situácia mrzí. „Ľudia privolali políciu, tá ju neskôr spacifikovala. Prišla tiež nehodovka. Spísali škodovú udalosť, dali mi pokutu a to bolo všetko. Ešte raz opakujem, urobil som chybu, nedobrzdil som. Auto bolo poistené, čiže sa to bude riešiť cez poisťovňu,“ dodal pre Šport24.sk otec hviezdnej slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej. Oslovili sme aj spomínanú pani, ktorá sa však odmietla k nehode vyjadriť.

Mohlo by vás zaujímať 

VIDEO Slzy v očiach, pohľad do neba: Z víťaznej hymny v podaní Vlhovej budete mať zimomriavky!

ROZHOVOR s fenomenálnou Petrou Vlhovou, ktorá sa vzoprela chorobe: Stačilo málo, a mohlo sa stať TOTO!

FOTO Neuveriteľné Vlhovej víťazstvo malo šialenú bodku: Pozrite, čo vyvádzala Slovenka v cieli!

FOTO Škandalózna dohra víťazstva Vlhovej! Čo sa stalo v cieli, nemá obdobu: Slzy a plač!