VIDEO Slová Dominiky Cibulkovej, ktoré vás prekvapia: Dá kariére košom a založí si rodinu?

Pri príležitosti predstavovania zimnej kolekcie luxusných šperkov v jednej z bratislavských predajní si Dominika Cibulková prišla na svoje. „Som šťastná, že môžem byť ich tvárou. Je o mne známe, že mám rada šperky a myslím si, že je to najlepšia značka šperkov na Slovensku,“ prezradila pre portál Šport24.sk

FOTO Najskôr saganovské prekvapenie a teraz TOTO. Cibulková sa odhalila pre známy magazín

Naša tenistka sa neváha pravidelne prostredníctvom sociálnych sieti pochváliť novým oblečením. Zdanie o cene však môže niekedy klamať. „Tým, že sa luxusne obliekam, tak to vytvára niekedy dojem, že by ľudia nečakali, že si oblečiem aj šaty za pár eur. To je presne tento prípad, pretože teraz mám šaty za 13 eur. Niekedy mi to príde až vtipné, že to ľudia tak vnímajú,“ odhalila Cibulková.

MÓDNA POLÍCIA z galavečera: Cibulkovej šaty ukázali, čo skrýva pod nimi. A Kližanova frajerka? Pozrite, čo ukázala!

Ak už bývalá svetová štvorka vytiahne zo šatníka tie najlepšie kúsky, nesporne k nim potrebuje aj šperky. „Ako som spomínala, mám veľmi rada šperky. Mám vo svojej zbierke pár kúskov, ale sú to hlavne prstene, lebo na tie som zaťažená,“ zdôverila sa nášmu portálu.

Obrovské prekvapenie: Dominika Cibulková si zahrá vo veľkom filmovom trháku!

Označiť najobľúbenejšie kúsky zo svojej kolekcie jej netrvalo dlho. „Neviem, či ich môžem nazvať za najluxusnejšie, ale najväčší vzťah mám k obrúčke a snubnému prsteňu. To sú také moje šperky, ktoré mám stále na sebe a je to taká moja identita. Nosím ich na každý zápas, na každý tréning a verím, že je v nich je kúsok zo mňa,“

 

Má vôbec Dominika predstavu, koľko peňazí doposiaľ minula za šperky? „Ježiš. Tak to rozhodne nie a je zbytočné sa o tom rozprávať. V každom prípade sú to dobré investície,“ dodala s úsmevom na perách.