Na tréningu na novučičkých antukových dvorcoch v bratislavskom NTC zarezáva Cibulková poctivo každý deň. Samozrejme, vzbudzuje pozornosť náhodných okoloidúcich, no niekedy ju prídu pozrieť aj dobré kamarátky. Občas sa svojím synom mihne aj Cibulkovej kamarátka Bronislava Borovičková, niekdajšia úspešná basketbalová reprezentantka.

FOTO Páni, podržte si klobúky: Pozrite, ako zažiarila Kuzminová na slávnostnom galavečeri!

„Som motivovaná, chcem dať do toho všetko a ešte niečo veľké vyhrať. Nehovorím si, že by bolo jednoduchšie otehotnieť. Myšlienky na materstvo som istý čas odložila a minimálne do konca sezóny sa budem na sto percent venovať tenisu,“ prehovoril pre Denník Šport v otázke o možnom novom začiatku.

Dominika je vydatá za Michala Navaru.
Dominika je vydatá za Michala Navaru.
Zdroj: instagream

Legendárny Golonka sa opäť pustil do slovenských hokejistov: Nemáme mužstvo, ale trosky!

Aj pre náš portál už začiatkom apríla vysvetlila ako vníma prítomnosť detí s jej kamarátkami. Naposledy sa tešila z prírastku do rodiny známa herečka Zuzana Šebová. „Mám veľa kamarátok, ktoré majú deti a sú čerstvé mamičky. Samozrejme, že s Michalom (Navarom, manželom Dominiky – pozn. red.) by sme chceli mať deti a sme na to pripravení. Stále by som však chcela v tenise ešte niečo dokázať a to ma drží na okruhu.“ 

Pozíciu tenisovej mamičky si rodáčka z Piešťan nevie predstaviť, ktoré aj tento rok búrajú jeden mýtus za druhým. Príkladom je Bieloruska Viktoria Azarenková či nestarnúca šampiónka Serena Williamsová. „Viem, ale problém je v tom, že samu seba nevidím v úlohe hrajúcej matky. Možno potom zmením názor a tenis ma opäť chytí, neviem. Zatiaľ to tak nevidím a aj preto to odďaľujem. Priznávam, že mám materinské pudy a v mojom veku je to normálne. Chcem však počkať, čo tenis prinesie."

Mohlo by vás zaujímať:

Padne vám sánka! Najsexi FOTO Kuzminovej: Takto ste Nasťu ešte nevideli!

MÓDNA katastrofa našich reprezentantov: V takýchto outfitoch prišli na hokejový zraz. Tréner Ramsay úplne zabil!

FOTO VIDEO Budete len oči vyvaľovať: Takto oslavuje idol Sagan! Indické tance a striptíz pred fanúšikmi