EXKLUZÍVNE Hosť zo svadby odhalil nečakané Djokovičovo správanie: Tomu ani neuveríte!

BRATISLAVA – Od soboty sa nehovorí o ničom inom ako o svadbe Jozefa Kovalíka s Nikolou Vajdovou a najmä účasti Novaka Djokoviča na nej. Známy kondičný tréner Maroš Molnár, ktorý sa bavil na svadbe, odhalil nečakané správanie tenisovej hviezdy, ktoré mnohých prekvapí.

Pozrite sa, čo stváral Djokovič na svadbe, v GALÉRII

„Neviem, či to niekoho prekvapilo, že Novak prišiel na svadbu. Bral by som to skôr ako automatickú vec, pretože s Mariánom Vajdom spolupracuje dlhé roky a sú už akoby rodina. Asi by som urobil to isté, keby sa ženil môj syn a trénujem s niekym, ako je Novak toľké roky, tak by som ho určite zavolal na tú svadbu,“ povedal nám Molnár.

Pozrite sa, čo stváral Djokovič na svadbe, v GALÉRII

Väčšina osadenstva na svadbe sa s Djokovičom poznala, takže prehnané nároky na selfie fotky a podobne srbskú hviezdu nečakali. „Myslím si, že sa cítil príjemne a nikto ho nenútil nasilu pózovať. Každý sa s ním bavil ako s bežným človekom,“ pokračuje Molnár, ktorý dodáva, že Djokovič žiadne prehnané nároky nemal. „To vôbec nie. Je to normálny človek, ako sme my všetci, ktorý podľa mňa v kruhu svojich blízkych, ktorým Marián Vajda je cíti, ako rodinný príslušník.“

Djokovič však na svadbe viacerých šokoval. Vyplýva to práve zo slov Molnára. Správanie Novaka, ktorý je celému svetu známy ako veľký šoumen, priamo na svadbe prekvapilo. Takto ste ho ešte nevideli. Presvedčte sa v GALÉRII.


Mohlo by vás zaujímať

Známy moderátor stretol Djokoviča v obchodnom centre a nechápal: Ako sa to mohlo Novakovi stať?

Novak Djokovič šokoval Slovákov v Bratislave: Keď TO urobil, ľudia neverili vlastným očiam!

FOTO Chorá Cibulková chýbala na Fed Cupe v Rige: Neuveríte, čo predvádzala cez víkend!

SATIRÉN Šokujúce odhalenia Cibulkovej: Načapali sme ju v pózach, v akých ju nemal nikto vidieť!

Autor: lum
Video
Diskusia