FOTO Na kurtoch sa im nedarí, na pláži žiaria: Sexi tenistky zo seba zhodili plavky pre známy magazín!

Životu nebezpečné problémy mali prísť po pôrode dcéry Alexis Olympie. Lekári ju podľa jej spovede zachránili v poslednej chvíli. „Tehotenstvo prebiehalo pomerne v pohode moja dcéra sa narodila cisárskym rezom, pretože počas kontrakcií jej dramaticky klesla srdcová aktivita. Všetko dopadlo dobre, ale potom som prežila šesť dní plných neistoty,“ napísala Williamsová vo svojom stĺpčeku pre CNN.

Serena Williamsová.
Serena Williamsová.
Zdroj: getty images

Začalo sa to pľúcnou embóliou, s ktorou mala problémy už pred siedmimi rokmi a vo februári 2011 si bola nútená dať ročnú prestávku od tenisu. „Kvôli týmto skúsenostiam mám z toho strach. Keď sa mi začalo zle dýchať, neváhala som ani sekundu a povedala som o tom sestričkám. Vyvolalo to mnoho zdravotných komplikácií. Mám šťastie, že som prežila.“

FOTO VNÚTRI: Ruské tenistky odchádzajú z Bratislavy sklamané: Tieto sexi foto ich kapitánky nemal nikto vidieť!

Po embólii začala Serena kašlať a musela ísť opäť pod nôž. „Doktori mi našli v bruchu veľkú krvnú zrazeninu, zabránili tomu, aby sa mi dostala do pľúc. Mala som šťastie, že som sa dostala k tak skvelému lekárskemu tímu. Bez nich by som tu už nebola,“ dodala tenistka v šokujúcej spovedi.

Pozrite si rozkošnú dcérku hviezdnej Sereny v GALÉRII TU.