Skupina A
1 : 1
19. 05. 16:15
Skupina B
0 : 2
19. 05. 16:15
Skupina A
- : -
19. 05. 20:15
Skupina B
- : -
19. 05. 20:15
Skupina A
- : -
20. 05. 16:15
Skupina B
- : -
20. 05. 16:15
Skupina A
- : -
20. 05. 20:15
Skupina B
- : -
20. 05. 20:15

Šok pre tenistku Caroline Wozniacki: Začali jej opúchať svaly a kĺby!

KODAŇ – Bol to pre ňu šok! Keď dánskej tenistke Caroline Wozniackej (28) ešte pred tohtoročným US Open diagnostikovali reumatoidnú artritídu, zostala prekvapená a nepríjemne zaskočená. Táto porucha imunitného systému sa však dá liečiť a sympatická Dánka s ňou bude bojovať rovnako ako so svojimi sokyňami na kurtoch.

Bývalá svetová jednička sa o svojej chorobe prehovorila po predčasnom konci na turnaji v Singapure, kde obhajovala titul z predchádzajúceho roku. „Spočiatku to bol šok. Považovala som sa za fyzicky zdatnú hráčku a zrazu toto...Našťastie, poznám svoje telo veľmi dobre a vedela som, že niečo nie je v poriadku. Som na seba hrdá, že so s tým začala bojovať a zostala som pozitívna. Dá sa s tým žiť,“ povedala Wozniacka.

Veľkú nádej do budúcnosti jej dávajú lekári, ktorí tvrdia, že choroba, ktorá sa prejavuje opuchmi svalov a kĺbov sa dá pri včasnom diagnostikovaní úspešne liečiť. Aj preto Dánka po neúspešnom turnaji ukončila sezónu a je pripravená na liečbu.

„Som rada, že to mám za sebou. Teraz si musím vypracovať plán, ako budem ďalej postupovať v boji s chorobou, aby som na tom bola lepšie. Súčasná medicína dokáže zázraky, takže sa nebojím,“ dodala Caroline.

Sexi zábery tenistky Wozniackej si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII!

Mohlo by vás zaujímať:

VIDEO Pretekárka si vyslúžila obrovský rešpekt: Štafetu dobehla so zlomenou nohou a celá zakrvavená

Slovan vo Viedni proti slávnemu CSKA Mo0skva schytal potupný debakel: Slová hráčov hovoria za všetko!

FOTO Bláznivá fanúšička Hamšíka šokuje: Marekovi ponúkla orálny sex. Keď sa chce vzrušiť, zapne si ho v televízii!

 

Autor: bb
FocusMedia
Video
Diskusia