Senzačné odhalenie v rodine Federerovcov: Tak TOTO by rozhodne nikto nečakal!

Na nedávnom slávnostnom vyhlásení Tenista roka sa objavil aj Marián Vajda (53). Tréner, ktorý vytiahol Srba Novaka Djokoviča (31) opäť na tenisový trón. Za úspechom svetovej jednotky teda stojí tento Slovák, čo nie je žiadnym tajomstvom. No aj Roger Federer (37) má po boku slovenský poklad, manželku Mirku (40). A tá sa zas netají tým, že zbožňuje herca Jozefa Vajdu (63).

Federerova manželka Mirka má slovenské korene a veľmi dobre sa s ňou pozná aj Marián Vajda. „Áno, Roger Federer je súčasťou veľkej rodiny, ktorá pochádza zo Slovenska. Môžeme byť hrdí na to, že v úspechoch Djokoviča a Federera koluje naša slovenská krv. Okrem Mirky, ktorá stále zachováva tradície, poznám dobre aj jej rodičov. Tí žijú síce vo Švajčiarsku, ale chcú mať stále kontakt so Slovenskom,“ povedal Vajda a odhalil aj veľkú pikošku.

„Naposledy som sa dozvedel, že si Mirkini rodičia a Rogerovi svokrovci dali na dome urobiť špeciálny satelit, aby mohli sledovať môjho brata Jožka,“ zasmial sa tréner roka. Aj slovenský herec Jozef Vajda tak svojím hereckým umením, najmä v humorných seriáloch Hod svišťom, Mafiáni či populárnom jojkárskom Inkognite, prispieva k dobrej pohode v rodine historicky najúspešnejšieho tenistu sveta.

Čo na to hovorí slovenský herec, si pozrite TU!


Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Jágrova o 20 rokov mladšia milenka bez zábran: Aha, aké prednosti odhaľovala na dovolenke

Toto hovorí jasnou rečou. Porovnanie, aké tu ešte nebolo: Šokujúca pravda o Saganovej sile!

FOTO Sagan je po rozchode s manželkou Katkou na roztrhanie: Ulovila si ho Ázijčanka!

Autor: iw, akm, domi
Video
Diskusia