Pikantné zábery z opaľovačký a dovoleniek Nicole si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Nicole má na krku štyridsiatku, ale dokonalé krivky jej môžu závidieť aj dvakrát mladšie dievčatá. K tomu sa ich Scherzingerová nebojí ukázať na pláži alebo sa pochváliť na sociálnych sieťach.

Neodolala tomu ani pred pár dňami, keď sa spolu s kamarátkou opaľovala na neznámej pláži. Spoločnosť jej však nerobil Dimitrov, ale neznáma žena. Kým Nicole vystavovala do fotoaparátu svoje bujné prsia v ružových bikinách, tak kamarátka sa venovala jej guľatému zadočku. Tejto úlohy sa v minulosti väčšinou zhostil bulharský tenista. Príkladne sa postaral aj o jej rozkrok po kúpaní v a aj nepodareným vtipom odhalil jej prsia. 

Tentokrát sa však musí Dimitrov uspokojiť s tým, že mu jeho láska pošle pár šteklivých záberov. Aktuálne až 29. hráč rebríčka ATP sa pripravuje na antukovú časť sezóny, ktorá vyvrcholí grandslamom Roland Garros v Paríži. „Baby Federer“ na ňom obhajuje tretie kolo. Zaujímavejšie to bude na Masters v Monte Carle, kde minulý rok skončil v semifinále na rakete neskoršieho víťaza Rafaela Nadala.

Pikantné zábery z opaľovačký a dovoleniek Nicole si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Mohlo by vás zaujímať: 

Nečakané odhalenie Čecha Marpa z krvavého súboja s Rytmusom: Toto slovenského rapera zabolí! 

Slovenská fitneska pritvrdila a vyzliekla sa na pláži: Preboha, veď jej vidno až do žalúdka! 

TOP10 najlepšie zarábajúcich trénerov sveta: Henry zobral za tri mesiace majland a čo Ševela v Slovane?