Krásne tenistky predviedli, že im ani móda nie je cudzia a v outfitoch sa poriadne vybúrili. Namiesto červeného koberca, po ktorom zvyknú kráčať hollywoodske hviezdy, bol síce fialový, všetci prítomní sa však aj tak pozerali na tenisové hviezdy, ktorým odvaha nechýba.

Chorvátka Donna Vekičová ukázala hada na prsiach, outfit Britky Johanny Kontovej zase pripomínal kimono. Jedna z najkrajších tenistiek na okruhu Eugenie Bouchardová odhalila chrbát v zebrom outfite a na párty žiarila aj švajčiarska tenistka so slovenskými koreňmi Belinda Benčičová v jednoduchých, ale poriadne dráždivých šatách.

Tenistky sa dokonale bavili.
Tenistky sa dokonale bavili.
Zdroj: getty images

„Keď sa tu prechádzate, vždy máte špeciálny pocit, akoby ste to robili prvýkrát. Cítite históriu a tradíciu tohto turnaja. Nezáleží na tom, čo sa stane, vždy si to tu človek užije,“ povedala Bouchardová, ktorá bola tradične neprehliadnuteľná.

Pri otázke na jej photoshootingy, ktorými na seba pravidelne upozorňuje, sa však ohradila: „Nemyslím si, že ich absolvujem tak veľa. Je to mylná predstava. Objavím sa len na foteniach, ktoré zapadajú do môjho programu. Rada sa ukážem v rôznych oblastiach a stretávam sa s úspešnými ľuďmi, a to nielen v tenise.“

Môže vás zaujímať:

Novak Djokovič rozširuje svoj realizačný tím: Posilní ho wimbledonský šampión!

Netradičná príprava Djokoviča na Wimbledon: Polonahý sa rozvaľoval v parku

Federerovcov nachytali na predsvadobnej párty. Mirka zatienila aj anglickú kráľovnú: Pozrite na ňu!