Pozrite sa, čím spôsobila Cibulková rozruch počas pandémie, v GALÉRII

Či už išlo o prednostné očkovanie, po ktorom sa na jej hlavu spustila vlna kritiky, ale aj dovolenka na Maldivách, ktorú si momentálne užíva so synom a manželom Michalom, ktorý taktiež dostal vakcínu proti koronavírusu. Cibulková si od kauzy očkovanie vypla možnosť pridávania komentárov k fotkám, ktoré pridáva na instagram.

„V médiách sa v súvislosti s očkovaním o mne objavili aj rôzne lži. Napríklad, že neplatím na Slovensku odvody zo zdravotného poistenia a dane. Pritom som na Slovensku oficiálne zaregistrovaná a všetko platím,“ povedala Cibulková v rozhovore pre idnes.cz, čím narážala na kritiku, že má trvalý pobyt v Dubaji. Ten však už zrušila a opäť ho má na Slovensku.

Okrem Cibulkovej boli zo športového sveta na Slovensku zaočkovaní aj viacerí olympionici. Bývalá tenistka sa posťažovala, že to nie je také zaujímavé, ako keď je v titulku jej meno, ktoré robí čítanosť. „Som človek, ktorý trochu vytŕča z radu, a to niektorým ľuďom nie je po chuti. Viem, že v ľuďoch vzbudzujem emócie. Keď urobím čokoľvek, bude to vnímané pozitívne alebo negatívne, nič medzi tým. Keď urobím dobrú vec a pomôžem niekomu, je o tom malá zmienka, ale keď sa niečo vymyká normálu, som hneď na očiach. Nedávno sa písalo, napríklad, o tom, že som dostala pokutu v parku.“

Cibulková dostala pokutu dvadsať eur, keď v bratislavskom Sade Janka Kráľa pustila svoje dva psy, aby sa vyvenčili. Videli to však policajti, a keďže na tomto mieste nie je povolené mať voľne pusteného psa, potrestali ju. „Jeden z tých policajtov si to odfotil a poslal do bulvárnych novín. Takže zase z toho bola kauza: Cibulková opäť v problémoch,“ dodala bývalá štvorka svetového rebríčka.