„Hľadala som si prácu v obchode. Bolo to hlavne na začiatku krízy, keď supermarkety nemali dosť zamestnancov,“ povedala Broadyová pre BBC radio. Pre zranenie členka nehrala od októbra súťažný zápas a nezahrá si hoani najbližšie tri mesiace.

„Tenis je individuálny šport a hráme o peniaze. Keďže sa nehrá, tak ich nedokážeme vyhrávať, je to jednoduché,“ zhodnotila momentálne až 499. hráčka sveta.

Broadyová tvrdí, že tenisti by mali získať finančnú pomoc v čase zrušenia turnajov „Žiadny hráč nebude zarábať peniaze, kým budú turnaje zrušené. Poznám mnoho tenistov s nižším postavením v rebríčku, ktorí na okruhoch nezarobia veľa peňazí, nemajú úspory a vedú boj za to, aby dostali finančnú pomoc alebo aspoň nejaké úľavy,“ priznala Britka a dodala: „Takmer všetci sme na jednej lodi. Nedá sa nikde trénovať. Ak nemá tenista doma v záhrade kurt, tak nie je schopný robiť nič.“

Napriek tomu pôvabná tenistka nevyplakáva do vankúša. Spolu s bratom Liamom, taktiež profesionálnym tenistom, pomáhajú starším ľuďom s nákupmi.