Bývalému slovenskému tenistovi sa dostalo veľkej pocty, keď v rámci turnaja majstrov v Turíne bol súčasťou slávnostnej ceremónie, počas ktorej ho Asociácia tenisových profesionálov spolu s ďalšími štyrmi bývalými tenistami ocenila. Kližan aj ďalší tenisti dostali na pamiatku obraz s fotografiou a najväčšími úspechmi, ktoré v kariére dosiahli.

Kližan zavesil raketu na klinec po tohtoročnom Wimbledone. Bývalý tenista sa nikdy netajil kritickým postojom ku generálnemu sekretárovi Slovenského tenisového zväzu Igorovi Moškovi či k systému, aký funguje zväz a ktorý v ňom funguje.
Víťaz šiestich turnajov na profesionálnom okruhu sa po ocenení od ATP na sociálnej sieti zamyslel, či sa mu podobnej pocty dostane aj na Slovensku a kriticky prehovoril o tom, ako to vyzeralo po konci jeho kariéry.

„Šéfovi Slovenského tenisového zväzu Igorovi Moškovi som nebol hodný ani sladkého Huberta. Za dlhodobú úspešnú reprezentáciu mi po skončení kariéry ani len nepoďakoval, nezavolal, nenapísal, ale za to pekne odignoroval,“ napísal Kližan otvorene na instagrame a bez servítky dodal:

„Toto je len štipka toho, ako funguje celé Národné tenisové centrum a Slovenský tenisový zväz na čele s Igorom Moškom a jeho kumpánmi, kde dodnes funguje klientelizmus a rodinkárstvo!“