Nezverejnené FOTO športovcov na Plese v opere si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Pocty udrieť do gongu a otvoriť tak plesovú sezónu sa po dvoch rokoch opäť ušlo športovkyni. Kým 18. ročník otvárala strelkyňa na vozíčku Veronika vadovičová, tento rok to bola najlepšia paralympionička sveta - nevidiaca Henrieta Farkašová. Asistovala jej dlhodobá navádzačka Natália Šubrtová. Do veľkého gongu tak udierali dve, ako avizovali organizátori.

Najviac sa na plese ukázali hokejisti. Trenčianske duo Mariánov - Hossa a Gáborík - prišlo v spoločnosti šarmantných manželiek. Ivana Gáborík v požehnanom stave a Jana Hossová sa asi dohodli a prišli v bielych šatách. "Janka mala šaty od módneho návrhára Michaela Kováčika. Farbu si zvolila sama spolu s návrhárom,“ prezradil pre Šport24.sk Marián Hossa.

V bielom prišla ďalšia "tehuľka" zo športových kruhov, dnes už bývalá tenistka Dominika Cibulková.  Kým športovcov sprevádzali životní partneri, tak šéf Tipsport ligy a hokejová legenda Richard Lintner prišiel s dcérou Kristínou. O chvíľu 20-ročná budúca študentka bola ako protiklad. Na ples totiž zvolila dlhé čierne šaty. No a zábava sa mohla začať.

Nezverejnené FOTO športovcov na Plese v opere si pozrite vo FOTOGALÉRII!