Pozrite si šokujúce odhalenia aj sexi FOTO Passariovej v GALÉRII

Po návrate do Austrálie z Bostonu musel pár prejsť dvojtýždňovou karenténou. Kyrgios a Passariová ju trávili spoločne v hoteli, no musela zasiahnuť polícia. Všetko sa začalo výmenou názorov na sociálnej sieti a pokračovalo priamo v hotelovej izbe z očí do očí. Policajti museli situáciu vyriešiť tak, že oboch dali do osobitnej izby.

Passariová sa následne rozhodla zverejniť na instagrame súkromnú konverzáciu s Kyrgiosom a odpovedala followerom na otázky týkajúce sa vzťahu. A boli to poriadne pikantné detaily.

Passariová totiž zverejnila na instagrame Kyrgiosovu fotku z postele, v ktorej však Kyrgios nebol sám. „Tá nahá žena v posteli s ním nie som ja. Snáď sa týmto všetko vyjasní,“ napísala k fotke Chiara. „A aké bolo jeho ospravedlnenie a vysvetlenie po tejto fotke? Povedal: po večierku som spadol na posteľ, ona sa vyzliekla a urobila fotku.“ Tenista vraj aj po dôkazoch nevery, ktoré jeho dnes už expriateľka vytiahla, všetko zľahčoval, vtipkoval a odmietol si priznať chybu.

Podľa Passariovej slov si mal počas ich vzťahu Kyrgios intímne dopisovať so speváčkou Ritou Orou a dokonca sa tým mal chváliť kamarátom. Tenista mal svoju priateľku pravidelne ponižovať. „Dala som výpoveď v práci, odsťahovala som sa z bytu, aby som s ním mohla cestovať po turnajoch. On ma neustále ponižoval, nazýval ma lenivým zadkom a lúzrom bez práce, lebo som si nebola schopná nájsť prácu popri neustálom cestovaní. V skutočnom živote je rovnaký ako na kurte, možno ešte horší.“

Kyrgios podľa zverejnených konverzácií ponižoval Passariovú, písal jej, že sa mu hnusí, nazýval ju sklamaním či ho*nom. „Toto nie je vojna, do ktorej sa chceš dostať svojimi slovami. Buď už ticho a nechaj ma na pokoji,“ napísal expriateľke Kyrgios. „Hovoríš mi, aby som spáchala samovraždu? Príde ti to vtipné?“ reagovala Passariová.

„Je mi ľúto, že sa tak nenávidíš. Akoby boli tvoje uši zablokované k hocičomu inému okrem tvojich myšlienok,“ napísala Austrálčanovi. Passariová si zmenila nastavenie účtu na instagrame na súkromný, predtým, keď ukázala všetky odhalenia verejne, okrem iného uverejnila svoju fotku z jedného turnaja, na ktorej sa smeje a pridala výstižný komentár: „Smejem sa na sebe, že som verila narcistickému zapaľovaču, ktorý podvádzal, klamal a manipuloval.“