POZRITE SI LUXUSNÉ BÝVANIE FEDEREROVCOV V GALÉRII

Švajčiar je jedným z najlepších tenistov histórie a tomu patrične zodpovedá aj jeho bývanie. S manželkou Mirkou a štyrmi deťmi si počas roka užíva vo viacerých sídlach.

Keď si chcel s rodinkou zalyžovať, mohol využiť svoje hniezdočko vo švajčiarskej dedinke Valbella, ktorá sa nachádza v známej lyžiarskej oblasti.

Federerovci pri letnej dovolenke v Dubaji nemuseli bookovať hotel, pretože aj v tomto meste kúpil Roger dom. Viac ako na slnenie pri mori využíval túto rezidenciu na tréning, keďže luxusné sídlo má vlastný kurt.

POZRITE SI LUXUSNÉ BÝVANIE FEDEREROVCOV V GALÉRII

Minulý rok rozšírila rodina svoj zoznam nehnuteľností, švajčiarsky tenisový velikán kúpil pozemok vo švajčiarskom mestečku Rapperswil-Jona. Keď na verejnosť prenikli prvé detaily ďalšieho luxusného bývania Federerovcov, mnohí doslova padli na zadok.

Najväčší luxus skrýva Roger priamo pri Zürišskom jazere v daňovom raji Wollerau, kde žije viacero slávnych osobností. Presklená vila skrýva obrovský prepych, v ktorom okrem Mirky a detí žijú aj Rogerovi rodičia. Cena tohto bývania sa odhaduje na 7,5 milióna eur.

Nahliadnite sa nami do luxusného bývania Federerovcov a pozrite sa, akým luxusom Roger Mirku zasypal v GALÉRII.