KTO BOL TAJNÝ MILENEC CIBULKOVEJ? VIAC SA DOZVIETE V GALÉRII

Cibulkovej vzťahy pred súčasným manželom Michalom boli najmä tenisové, veď randila s Ukrajincom Sergejom Stachovskijm, Francúzom Gaelom Monfilsom či Rakúšanom Jürgenom Melzerom.

Domča však v knihe prekvapila všetkých priznaním o romániku s milencom, s ktorým strávila mesiac na jeho jachte v Grécku. „Písali sme si, nič viac, nič menej. Naživo som sa s ním stretla až po Wimbledone. Priťahoval ma ako muž, ale aj ako silná osobnosť. Bolo fajn mať ctiteľa. Bolo to v roku 2009, mala som vtedy únavovú zlomeninu rebra. Od Ctiteľa prišlo pozvanie na jachtu. Išla som sa tam vyliečiť, tajne! Nikto o tom nevedel, ani moje kamarátky, ani otec, ani mama. Mame som len povedala o mojom zámere ísť na jachtu do Grécka. Začala hysterčiť a takmer zinfarktovala. Ja som si ale prvýkrát v živote postavila hlavu. Nikto ma nemohol zastaviť,“ opisuje Cibulková vo svojej autobiografii.

„Ráno po mňa prišlo auto a odletela som za Ctiteľom k moru. Prvýkrát v živote som robila niečo, čo nebolo nalinkované. Čo nechcel tréner, rodičia, čo si nevyžadovala kariéra. Tak som si liečila rebro. Strávila som tam s ním štyri týždne. Bolo to fajn. Bez záväzkov, bez plánov... To bolo ale všetko, čo som so Cititeľom zažila. Viac som sa s ním už nestretla. Bolo to krátke, ale dodnes na to rada spomínam,“ pokračuje priznanie Cibulkovej.

Hoci Cibulková nespomenula žiadne meno, mnohí si ho vedia domyslieť, keďže pred desiatimi rokmi médiá vo veľkom rozoberali práve Dominikinu plavbu loďou v Grécku s jej ctiteľom. O koho ide? Pozrite sa v GALÉRII.