Je to rovnako bývalý tenista, aktuálne tréner a okrem iného vnuk dnes už zosnulého docenta Jána Staršieho, bývalého hráča a trénera československej hokejovej reprezentácie. Ide teda o tenisovo-hokejový zväzok. A ako to už v takých prípadoch býva, dokopy ich dala náhoda.

Ako k tomu vlastne došlo? „Vikin trenér Michal Mertiňák mi v lete písal, či by som v júni nemohol ísť s Viktóriou na turnaj do Holandska, povedal som si prečo nie. Vrátili sme sa domov a dohodli sme si ďalšie stretnutie. Bola z toho večera a tam padla aj prvá pusa,“ opísal nám Tomáš začiatky vzťahu s najlepšou slovenskou tenistkou za tento rok.

Čím ho mladá Košičanka zaujala? „Musím priznať, že Viki ma na tom turnaji očarila svojím šarmom. A čo je dôležité, mali sme si čo povedať. Jednoducho, cítili sme sa spolu dobre,“ dodal Hrunčák.  Na Viktórii mu však imponujú aj ďalšie veci: „Je veľmi ctižiadostivá, pracovitá, nič neodflákne a dá si odo mňa poradiť, čo je dosť podstatné. Na nervy si zatiaľ nelezieme,“ zasmial sa Tomáš.

Pár z tenisového prostredia. Hráčka Viktória a tréner Tomáš.
Pár z tenisového prostredia. Hráčka Viktória a tréner Tomáš.
Zdroj: JULIUS DUBRAVAY