Sexi FOTO novej Kyrgiosovej frajerky nájdete TU!

Kyrgios patrí medzi najkontroverznejších tenistov na okruhu a ani jeho posledný vzťah sa neskončil najšťastnejšie. Modelka Chiara Passariová ho obvinila z psychického týrania a dvojica po hádkach a vášnivých výmenach názorov napokon rozišla. Zdá sa však, že tenista na svoj posledný vzťah rýchlo zabudol a od decembra sa objavuje po jeho boku nová kráska.

Austrálčan ešte v decembri navštívil basketbalový zápas so sexi tmavovláskou a od nového roka sa dvojica už ani nesnažila skrývať. Kyrgiosove srdce si získa Costeen Hatziová. „Toto nie je úplne zlý štart roku 2022,“ napísala sexi Costeen na sociálnych sieťach k selfie s tenisovým búrlivákom. Fanúšikovia okrem toho môžu Nickovi v tichosti závidieť dokonalé krivky jeho novej polovičky. 

Sexi Costeen navyše nechýba ani priamo v Melbourne, kde Kyrgiosa čaká prvý tohtoročný grandslam a svojmu priateľovi robí spoločnosť na každom kroku. Tenista si na nežnosti našiel čas dokonca aj počas tréningu a dvojica si na lavičke vymieňala sladké bozky. Možno Kyrgios konečne našiel tú pravú lásku, ktorá ho dokáže skrotiť.