TEJTO SEXI TENISTKE SA ŠIALENCI VYHRÁŽAJÚ SMRŤOU A PRAJÚ JEJ ZLOMENINY 

Ľudia jej v nich priali smrť, ochorenie na koronavírus alebo zlomeniny nôh, ktoré by jej znemožnili hrať tenis, ktorým sa živý. Správanie jednotlivcov je šokujúce, odsúdeniahodné a mala by sa nimi začať zaoberať aj polícia. Martincová si z nich prekvapujúco príliš ťažkú hlavu nerobí. „Na takéto správy som zvyknutá. Skôr chodili len po prehrách, teraz už ich dostávam prakticky nonstop,“ hovorí sexi česká tenistka.

V tejto situácii však nie je rozhodne sama. Instagramové profily viacerých hráčok na okruhu WTA zasypávajú denne jednotlivci desiatkami nenávistných odkazov toho istého charakteru. Bez mihnutia oka verejne napíšu, že dotyčnej tenistke želajú smrť. „Docela často sa o tom s babami bavíme a tieto správy chodia naozaj každej. U mňa sa to spustilo v čase, keď som začala hrať kvalifikáciu granslamu. Čím vyššie som bola v rebríčku, tým to bolo intenzívnejšie. Skôr sa mi to dialo väčšinou len po prehrách, teraz už mi tieto správy chodia prakticky nonstop,“ odhaľuje Martincová pikantné detaily dvadsaťšesťročná hráčka.

Niektoré hráčky to však nevydržali a výhražné, urážlivé správy zo svojho profilu zverejnili napríklad Madison Keysová a Sloane Stephensová. Tenistky sa zhodujú, že za slovnými útokmi stoja s najväčšou pravdepodobnosťou početné stávkové príležitosti, ktoré stávkové kancelárie ponúkajú. „V tenise sa dá okrem samotného víťazstva staviť na veľa ďalších vecí. Napríklad sa mi stalo, že niekto stavil na to, že doservírujem gem, lenže mi to nevyšlo. Na základe toho mi potom prišli celkom nepríjemné správy, s tým, že ten človek kvôli mne prehral peniaze,“ opisuje svoje skúsenosti Martincová.

TEJTO SEXI TENISTKE SA ŠIALENCI VYHRÁŽAJÚ SMRŤOU A PRAJÚ JEJ ZLOMENINY