Luxusné sídla Sereny si môžete pozrieť TU!

Hlavné sídlo má Serena v Los Angeles a kde inde by mala bývať, ak nie priamo v preslávenom Beverly Hills. S manželom aj dcérou sa sem presťahovali v roku 2017 a za honosnú vilu vysolila Američanka zaň vysolila 5,1 milióna libier a niet sa čomu čudovať. Vila na lukratívnej adrese ukrýva šesť kúpeľní.

Ďalší skvost si zaobstarala tenistka ešte v roku 1998 spolu so sestrou Venus. Dom v Miami si zaobstarali za dnes už smiešnych 500-tisíc libier a teraz by ho slávne súrodenecké duo chcelo predať za 3 milióny. Je tak možné, že krásna vila na východnom pobreží USA aj s bazénom a vínnou pivnicou nájde čoskoro nového majiteľa.

Pred pár dňami obletela médiá informácia, že Serena by sa chcela predstaviť aj na Roland Garros, ktoré je na programe niekoľko dní po US Open. Tenistka, ktorej majetok sa odhaduje do výšky 160 miliónov libier, má však jednu podmienku. V Paríži by chcela bývať vo svojom luxusnom byte, pretože francúzske úrady chcú na tribúny pustiť aj divákov. „Ak budú na tribúnach fanúšikovia, nerozumiem, prečo by sme nemohli byť ubytovaní, kde chceme,“ začudovala sa 23-násobná grandslamová víťazka. Jej byt v Paríži má priamy výhľad na Eiffelovu vežu.