Pikantné zábery tenistky s milencom si pozrite TU!

Nevydržalo jej to s hokejistami Jordanom Caronom a ani Alexom Galchenyukom. Do kopy sa nedala ani so študentom Johnom Goehrkom, s ktorým prehrala stávku a musela s ním ísť na rande. Jej milostný život je teda rovnako tragický ako počínanie si na kurtoch v posledných rokoch.

 

Teraz to však Genie skúša opäť a nemyslíme tým návrat na kurty. Na Miami ju prichytili s neznámym mužom, ktorého pozornosť si užívala nielen na ležadle aj v mori. Ovinutá okolo jeho mužného tela dala jasne najavo, že to nie je hocijaký kamarát. Jazykom zaboreným až do jeho hrdla dávala jasne najavo, že už opäť nie je single. Prítulnosť milencov vo vlnách ukazovala, že sladké spojenie sa nemuselo odohrávať len nad hladinou, ale aj pod ňou.

Nakoniec sa prevalilo, že statným mládencom  je Conor Davis junior, mladší brat hviezdy reality show Hannah Davis. Investičný bankár síce nie je slávny ako jeho podarená sestrička, ale vie si vybrať. Predtým ho spájali s modelkou Hannah Fergusonovou. Tak či onak jeho srdce teraz patrí premrhanému tenisovému talentu.  

Pikantné zábery tenistky s milencom si pozrite TU!