HORÚCE FOTO Azarenkovej v plavkách TU!

Bieloruska už roky žije v Miami, kam zamierila aj po víkendom turnaji v Ostrave, kde vo finále podľahla krajanke Sabalenkovej 2:6, 2:6. Prehra na nej zjavne nezanechala vážnejšie stopy, pretože 31-ročná hráčka potešila na Instagrame priaznivcov záberom na jej dokonalé krivky v zelených plavkách a tie skutočne zakrývali len to najnutnejšie. 

Azarenková v posledných mesiacoch rada predvádza svoje sexi krivky a jej 676-tisíc sledovateľov sa tak môže kochať pohľadom na dvojnásobnú grandslamovú víťazku v rôznych odvážnych pózach. A na bývalej svetovej jednotke vôbec nevidieť žiadne stopy po pôrode z decembra 2016.

HORÚCE FOTO Azarenkovej v plavkách TU!

Práve synčekovi Leovi venuje svoj všetok voľný čas, no Azarenková v minulosti zažila stresujúce obdobie, keď sa hádala so svojím bývalým partnerom Billym McKeaguom o to, komu ich potomok pripadne do starostlivosti. Bieloruska dokonca nemohla počas súdneho sporu opustiť územie USA a tenis vtedy išiel bokom. Dnes však Viktoria podáva opäť skvelé výkony a patrí rozhodne medzi najsexi športovkyne, ktoré ešte počas kariéry stihli porodiť.