FOTO tenisových hviezd v šatách nájdete TU!

Iga Swiateková, Coco Gauffová, Caroline Garciová a Darja Kasatkinová si zmerajú sily v skupine Tracy Austinovej, zatiaľ čo v skupine Nancy Richeyovej sa o postup pobijú Ons Jabeurová, Jessica Pegulová, Maria Sakkariová a Arina Sobolenková. V skupinách sa hrá systémom každý s každým a prvé dve ženy v tabuľke sa prebojujú do semifinále.

Pre Jabeurovú, Pegulovú, Gauffovú a Kasatkinovú pôjde o premiérový štart na šampionáte WTA Tour. Ten sa do USA vrátil prvýkrát od roku 2005. Ako to už na Turnaji majsteriek býva zvykom, hráčky sa pred podujatím zúčastnia slávnostného ceremoniálu a inak tomu nebolo ani tentoraz.

Najlepších osem tenistiek tohto roka sa predviedlo vo večerných šatách a rozhodne sa bolo na čo pozerať. Prím hrala čierna farba, no svetová jednotka Iga Swiateková vsadila na modré šaty a najviac pohľadov na seba zrejme pritiahla Arina Sobolenková. Bieloruska predviedla svoje dlhé nohy, pričom šaty mala na jednom boku zošnurované a podprsenku nechala na hotelovej izbe. Ako sa jednotlivé tenistky predviedli? FOTO nájdete TU!