Horúce FOTO Kasatkinovej nájdete TU!

Ruska s detskou tváričkou sa počas kariéry už dostala do najlepšej desiatky rebríčka WTA a má na konte už štyri tituly. Nie vždy to však s Kasatkinovou vyzeralo ružovo a pred dvoma rokmi dokonca rozmýšľala, že s tenisom nadobro sekne. V otvorenom rozhovore pre sports.ru však mnohých aj tak najviac zaskočili jej intímne túžby. Darii by totiž nerobilo najmenší problém chodiť s mužmi aj ženami.

 

V žiadnom prípade by však nechcela randiť s tenistkou z okruhu. „Bez najmenších problémov by som žila so ženou,“ zverila sa Kasatkinová a pokračovala na margo svojej bisexuality. „Ženy sa vedia správne navnadiť. Vedia, ako fungujú iné ženy, poznajú ich potreby a lepšie chápu aj psychickú stránku. Ich spojenie je silnejšie a rozumejú si navzájom. Medzi mužom a ženou môže dôjsť k mnohým nedorozumeniam.“

Kasatkinová je momentálne single, no zo vzťahov s mužmi nemá ideálne skúsenosti. „Randila som s chlapcom, ktorý bol so mnou len kvôli mojej sláve. Nikdy odo mňa síce nechcel peniaze, no kvôli nemu som si uvedomila, že bol so mnou pre niečo iné a nie kvôli citom,“ prezradila Kasatkinová. Niektorí muži, ktorí jej písali, mali aj poriadne úchylné požiadavky. „Fotku penisu som dostala za celý život asi len jednu, v tomto mi asi pomáha moja detská tvár. Mojím obľúbencom je ale muž, ktorý chcel vypiť vodu z vane, v ktorej sa kúpem,“ dodala pobavene momentálne 37. hráčka sveta. SEXI FOTO Kasatkinovej nájdete TU!