FOTO Bouchardovej aj s priateľom nájdete TU!

Bouchardová sa na kurtoch objavila naposledy ešte koncom októbra, keď na turnaji v americkom Macone vypadla už v 2. kole kvalifikácie. Niekdajší veľký talent svetového tenisu je dnes už len tieňom Kanaďanky spred niekoľkých rokov. Finalistka Wimbledonu z roku 2014 sa rok čo rok v rebríčku WTA prepadá, keď jej v súčasnosti patrí až 820. miesto. 

Napriek tomu sa však krásna tenistka stále teší veľkému záujmu o svoju osobu a môže za to najmä jej sexi postava a pekná tvárička. Bouchardová rada provokuje na sociálnych sieťach a svoje telo už neraz predviedla pred objektívom v plnej paráde. Kanaďanka bola pritom dlho sama, prípadne jej vzťahy doteraz mali krátke trvanie. 

Teraz sa však tenistka pochválila novou známosťou počas dovolenky v Mexiku. Bouchardová randí s hráčom amerického futbalu Masonom Rudolphom, ktorý je quarterbackom tímu NFL Pittsburgh Steelers. „Moj Valentín,“ napísal Rudolph k fotografii s Bouchardovou z mexickej pláži a rozosmutnil tisíce priaznivcov kanadskej krásky po celom svete. O ich vzťahu sa pritom špekulovalo už v októbri a dvojica fámy tentoraz definitívne potvrdila ako pravdivé.