HORÚCE FOTO novej partnerky Zvereva nájdete TU!

Zatiaľ čo na kurtoch Zverev žiari, mimo nich sa nemecký tenista musí popasovať s viacerými nepríjemnosťami. ATP nedávno uviedla, že sa bude zaoberať obvineniami jeho bývalej priateľky o údajnom týraní. Keď celá kauza vlani prepukla, na povrch vyplávala ďalšia skutočnosť, že olympijský víťaz sa stal otcom, keď mu dcérku porodila už takisto bývalá priateľka Brenda Pateová.

Tá na rovinu uviedla, že nemá záujem o striedavú staroslivosť, keďže s tenistom sa rozišla pre rozdielne názory na život a Zverev tak musel odvracať nielen loptičky svojich súperov, ale aj ataky od svojich bývalých partneriek. Zdá sa však, že na 24-ročného hráča starosti v súkromí nevplývajú negatívne. 

Zverev sa totiž podľa všetkého dal dokopy s nemeckou modelkou, herečkou a moderátorkou Sophiou Thomallovou. Kráska, ktorej telo zdobí niekoľko neprehliadnuteľných tetovaní, je od tenistu o osem rokov staršia a má už za sebou aj jedno nevydarené manželstvo. Thomallová sa so Zverevom pozná už niekoľko rokov, no povestná iskrička preskočila medzi nimi až teraz a zamilovanou fotografiou sa pochválila na sociálnych sieťach. Ostáva už len veriť, že tento vzťah bude mať pre svetovú štvorku lepší koniec ako tie predošlé. Thomallovej SEXI FOTO nájdete TU!