HORÚCE FOTO Belindy Benčičovej nájdete TU!

Švajčiarska tenistka, ktorá má slovenských rodičov a plynule ovláda náš jazyk, sa mala v týchto dňoch zúčastniť prestížneho turnaja v Indian Wells. V Kalifornii však olympijská víťazka z Tokia napokon do bojov nezasiahla, keď sa odhlásila z podujatia a ako dôvod uviedla, že sa necíti byť fit na sto percent. 

Napriek tomu si však Belinda stihla užiť slnečné počasie v Kalifornii plnými dúškami a ochudobnení neboli ani jej fanúšikovia. Na Instagrame sa totiž pochválila horúcimi zábermi v bikinách, na ktorých vynikli jej dokonalé krivky. Hoci sa Benčičová svojím telom občas zvykne pochváliť, posledné zábery nenechali nikoho chladným.

Na Belindine fotografie v bikinách zareagovala aj naša bývalá tenistka Magdaléna Rybáriková. „Sports Illustrated season 2021,“ napísala Rybáriková, čím naznačila, že Švajčiarka by sa pokojne mohla objaviť v prestížnom magazíne, do ktorého sa dostanú len najznámejšie mená zo sveta modelingu či športu a v bikinách predvádzajú svoje dokonalé postavy. Benčičová tieto parametre spĺňa, o čom sa môžete presvedčiť TU!