Volajú ju aj bikini kráľovná svetového tenisu na Instagrame si vybudovala už viac ako 2-miliónové publikum, no Genie sa chce zbaviť tejto nálepky. „Nahota predáva“ už vraj nebude jej motto. Ani samotná Bouchardová sa už na to necíti, čo dosvedčia aj jej posledné príspevky na sociálnych sieťach, keď viac príspevkov sú s raketou v ruke ako v úsporných plavkách. „Snažím sa skončiť so zverejňovaním záberov v bikinách,“ priznala pre Tennis.com kanadská hviezda.

Prečo sa rozhodla zasadiť takúto ranu fanúšikom. Vraj si cez pikantné zábery robila len nepriateľov a teraz si dvakrát rozmyslí, aký záber „postne“. „Asi som už trochu dospela,“ vyhlásila a priznala, že sa cíti už dosť stará na to, aby zverejňovala fotografiu svojho zadku každý deň.

Bouchardová vyskúšala obe stránky slávy na sociálnych sieťach: „Ak ide všetko dobre, tak potom vás ľudia milujú. Keď sa situácia zhorší, tak vás nenávidia. Prešla som si tým niekoľko krát. Ľudia si mysli, že v sociálnych médiách vidia presnú prezentáciu mňa samotnej, ale to nie je pravda.“

Pikantné zábery Bouchardovej z minulosti si pozrite vo FOTOGALÉRII