Luxusný apartmán Djokovičovcov nájdete TU!

Srbský tenista sa momentálne nachádza v španielskej Marbelle, kde trávi karanténu. V známom letovisku sa už môže pripravovať aj na kurtoch, no tamojšie sídlo je len jedným z mnohých, ktoré svetová jednotka a jeho rodina vlastnia. Nedávno našiel Djokovič útočisko v americkom štáte Florida, keď si v Miami zaobstaral v novej rezidencii od slávneho architekta Renza Piana dych vyrážajúci apartmán. 

Djokoviča vyšlo jeho najdrahšie sídlo približne na 6,1 milióna eur, no Srb peniaze investoval očividne veľmi dobre. Jeho nové útočisko ponúka okrem panoramatického výhľadu na Atlantický oceán a vnútrozemie Spojených štátov tri spálne a rovnaký počet kúpeľní, z ktorých majú hostia takisto uchvátny výhľad na okolie. 

Dielom dokonalosti je panoramatická terasa, no exkluzívny výhľad si svetová jednotka rovnako užije aj zvnútra svojho preskleného apartmánu. Ak by Noleho aj omrzeli všetky vymoženosti miliónového sídla, môže si v rezidencii odskočiť do spa, baru, vínnej pivnice a ak nemá chuť na kúpanie v oceáne, k dispozícii má hneď dva súkromné bazény len pre tamojších obyvateľov. Ďalším plusom je park hneď veďla honosnej bytovky, kde majú prístup takisto len majitelia bytov. 

Luxusný apartmán za milióny nájdete TU!

„Inšpirovala ma bezkonkurenčná úroveň služieb, prístup do parku, ale aj vlastný botanik a panoramatické výhľady na more aj krajinu. To všetko poskytuje mne a mojej rodine perfektné miesto pre život,“ uviedol Djokovič, prečo sa rozhodol investovať milióny do tohto apartmánu. „Okrem toho sa mi páči samotný dizajn budovy a je to miesto, ktoré by ste v rýchlo sa rozrastajúcom susedstve nečakali. Aj to ma priťahovalo,“ dodal tenista. Jeho ďalšie sídla v Monaku či Belehrade nájdete TU!