Luxusnú kliniku, kde rodila Cibulková, nájdete TU!

Niekdajšia svetová štvorka totiž rodila na súkromnej klinike u našich susedov, za čo si poriadne priplatila. „Náš svet už nikdy nebude rovnaký. Vítame ťa, Jakub Navara,“ napísala šťastná Cibulková k fotografii tesne po pôrode, na ktorej je s chlapčekom a manželom Michalom Navarom. Práve fakt, že jej manžel mohol byť počas trvajúcej pandémie koronavírusu pri pôrode a aj po ňom, zohral úlohu v tom, že Domča sa rozhodla pre súkromnú kliniku Döbling vo Viedni.

Tá patrí v Rakúsku medzi medicínsku špičku a o pacientov či klientov je postarané na najvyššej úrovni. Mamičky majú k dispozícii všetko, na čo len pri pôrode môžu pomyslieť. Na izbách nájdu vlastnú chladničku, trezor, klimatizáciu, ale aj balkón. Pre dokonalý komfort je zabezpečené podzemné parkovanie, aby sa pacienti nemuseli o nič starať, čo, samozrejme, využili aj Cibulkovci po sobotňajšom príchode do hlavného mesta našich susedov.

Luxusnú kliniku, kde rodila Cibulková, nájdete TU!

Špičková starostlivosť však niečo stojí a podľa počtu dní strávených na klinike si môžete prichystať v určitých prípadoch pokojne aj 8 000 eur. Financie však nie sú pre bývalú hviezdnu tenistku problém, veď len svojimi výkonmi na kurtoch si počas kariéry zarobila viac ako 12 miliónov eur. Niet divu, že Dominika s manželom sa rozhodli pre pokoj a komfort pri narodení ich synčeka. Na klinike Döbling bolo rušno už počas nedele, keď sa na vnuka prišli pozriet hrdí starí rodičia, ale aj kamaráti Cibulkovej. Viac nájdete TU!