FOTO outfitu pre Cibulkovej syna nájdete TU!

Cibulková je známa tým, že si potrpí na módu a svoje outfity si starostlivo vyberá, no a keď sa naskytne vhodná príležitosť, bez problémov zainvestuje do rôznych vychytávok stovky či tisíce eur. Dominika však v tomto smere nemyslí len na seba, ale aj na svojho synčeka Jakuba. Ten oslávi prvé narodeniny 14. júna, pričom jeho slávna mama sa na sociálnych sieťach sa už stihla pochváliť, čo mu v slávnostný deň oblečie.

„Prvé topánky pre môjho chlapca. Už pripravujem Jakubkov outfit na jeho prvé narodeniny,“ pochválila sa Cibulková na sociálnych sieťach a fanúšikom ukázala na prvý pohľad rozkošné tenisky a zároveň aj košielku, ktoré kúpila Jakubkovi. Nebola by to Dominika, keby nenakúpila veci od svetoznámej značky. V tomto prípade sa prípade sa poriadne plesla po vačku, pretože ako tenisky, tak aj košeľa sú od firmy Dior.

Napriek tomu, že ide o detské veci, bežnému smrteľníkovi sa z ich ceny zatočí hlava. Oficiálna stránka slávnej značky uvádza pri kúskoch, ktoré ma tenistkin synček v šatníku, trojciferné cenovky. Za tenisky na suchý zips by ste zaplatili 475 eur a snehobiela košeľa pre najmenších vás oberie o ďalších 210 eur z vašej peňaženky. To sú poriadne pálky na to, že deti z takýchto vecí vyrastú v priebehu niekoľkých mesiacov. Cibulková, ktorá si počas kariéry len na kurtoch zarobila vyše 11 miliónov eur, si však s podobnými vecami nemusí robiť ťažkú hlavu.