SEXI FOTO milenky Borisa Beckera nájdete TU!

Krv v očiach má najmä kvôli ich spoločnému 10-ročnému synovi s Beckerom. Mladý Amadeus totiž zavítal na dovolenku do Španielska nielen so svojím slávnym otcom, ale aj s jeho novou milenkou. Krásna Lilian de Carvalho sa po boku bývalého tenistu začala objavovať v posledných týždňoch, čo Beckerova manželka nesie ťažko.

Hoci dvojica už spolu nežije, Lilly je háklivá na to, keď sa v spoločnosti ich potomka objavuje iná žena. Aj preto mladej kráske adresovala cez sociálne siete štipľavý odkaz po tom, čo sa objavili ich spoločné fotografie. Lilian na pláži pomáhala Amadeusovi s obliekaním trička a očividne si s ním rozumela. Keď sa chlapec následne vzdialil, prítomným s radosťou predviedla dokonalé telo a pri pohľade na jej zadok nejeden fanúšik Beckera stratil slová.

To však nebol prípad Lilly Beckerovej, ktorá so šesťnásobným grandslamovým víťazom žila 13 rokov. „Za sedem mesiacov si už druhá žena, ktorá robí môjmu synovi raňajky, pizzu či palacinky. To teda nie! Ako matka ťa žiadam, aby si rešpektovala môjho syna. Pokojne si rob fotky s Borisom v sexi bikinách a excelentnou postavou, ale prosím ťa, daj od môjho chlapca ruky preč,“ napísala rozhorčená Lilly.

SEXI FOTO milenky Borisa Beckera nájdete TU!

Strach o syna má aj z toho dôvodu, že je na dovolenke v Španielsku, ktoré patrí medzi najviac postihnuté krajiny koronavírusom a nové prípady v tejto krajine začínajú znova pribúdať. Aj preto nechce Lilly, aby jej Amadeus trávil čas s milenkami Borisa Beckera.