Pozrite si FOTO Federerovcov na dovolenke v GALÉRII

Federerovci si už zrejme zvykli na to, že nemôžu ísť na dovolenku bez toho, aby nemali v pätách paparazzi fotografov. Výnimka sa nestala ani na ostrove Lošinj, kde tenisovej rodine robil spoločnosť jeho chorvátsky tréner Ivan Ljubičič, ale aj bývalý legendárny futbalista Thierry Henry.

Jeden z najlepších tenistov histórie si v Chorvátsku dlho užíval v anonymite. „Na fotografiu s takými legendami by sa ponáhľal asi každý fanúšik, pretože aj ten najväčší športový neznalec vie, o koho ide, ale túto slávnu spoločnosť spoznal len málokto. Bolo zamračené a nebolo v meste veľa ľudí, ale aj tí, ktorí išli okolo reštaurácie, si neuvedomili, že pár metrov od nich sedia ľudia, ktorí písali históriu športu. Užívali si pokoj a súkromie bez ochranky,“ povedal jeden z obyvateľov meste pre chorvátsky portál 24sata.hr.

O pár dní na to sa však na ostrove „roztrúbilo“, kto si tam užíva dovolenku a paparazzi fotografi nezaháľali. Zachytili, ako sa Mirka stará o manžela pred kúpaním a natiera mu chrbát, ale aj to, ako Slovenka vytasila dekolt v slnečnom počasí.