Pozrite si v GALÉRII šokujúce FOTO z krádeže

Bývalá slovenská tenistka vlastní viacero nehnuteľností, medzi nimi aj chalupu v obci Plavecké Podhradie neďaleko Bratislavy, ktorú prerobila na svoje letné sídlo. Radosť na tvári však Cibulkovej dlho nezostala. Len pár dní po pôrode malého Jakubka sa Dominika dozvedela nepríjemnú správu o tom, že jej chalupu vykradli. Túto informáciu pre Šport24.sk potvrdila rodina Dominiky Cibulkovej aj samotná Dominka s manželom Michalom Navarom.

Doposiaľ neznámi páchatelia vykradli spomínanú chalupu cez spoločný plot, ktorý má Dominika so susedou. V plote urobili dieru a dostali sa na pozemok chalupy. "Áno, je to pravda, Dominike a Michalovi vykradli chalupu. Lupič musel vedieť, čo ide kradnúť. Odcudzil aj drahé zariadenie z bazéna, takže musel dobre vedieť, ako na to," povedala pre Šport24.sk Dominikina mama Katarína.

Tá druhým dychom dodala: "Podľa mňa to nebol obyčajný lupič. Mal na tvári masku. Avšak mal na sebe veci, ktoré by aj mohol niekto rozpoznať. Nie je to jednoducho taký bežný zlodej. Mal na sebe drahšie oblečenie,  tenisky, ktoré sa nepredávajú hocikde. Taktiež taštičku cez rameno a myslím si, že nie každý muž takú tašku nosí."